Srpen 2012

3. Kapitola - Rozloučení

30. srpna 2012 v 18:50 | Maya a Keishatko |  Hviezdička
Po dlouhé době pokracování
Beta: Luli
Varovní: sex nepopsaný
Věnovní: Frux

Kde končí soukromí? Co je to důvěra?

17. srpna 2012 v 15:27 | Maya |  Mišmaš
Kde končí soukromí? Zajímavá otázka, odpovědět na ni, ale není snadné. Dnes jsem dostala odkaz na článek kde autorka dala víňatky z konverzace. Je to dobře nebo špatné? Ta konverzace se týkala úzkého okruhu lidí, kreří v ní byly někdo se zapojil někdo mlčel, ale vini jsou všichni nebo ne? Když dotyčnou nebo dotyčného naštvalo vadilo mu to proč se neozval, ale poslal to někomu dalšímu k zveřejnění?
Aky, Rhee, Flo ano lafix, Keit (Kayleight ji nějak vynechala) nešlo o zesměšnění Nix nebo Luczindy, ale o to, že měli vztek a potřebovali si ulevit. Proč Kayleight dá výňatek konverzace a nenapíše to čím to začalo není začátek stejně důležitý jako konec a střed? Z článku co Keigh napsala to vypadá, že bety se pomlouvají 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ale není tomu tak. Jak by se vám líbilo poslat článek betě i byť jedinou stranu a ona vám odepíše něco ve stylu máš toho málo. Jenže pokud máter blok a x lidí vám píše kdy bude pokračování jste rádi za tu jednu stranu. Víte v konverzaci bylo pár lidí co si veřily, ale od teď už nebudou. Já mám svědomí čísté a holky, kterým to ublížilo určitě taky.

Psala jsem si s Kayleight, autorkou článku a ráda vám pošlu co jsem se dozvěděla. Z toho co mi napsala mi to přijde jako pomsta za to, že si dovoli říct něco špatné o Nix a Luczindě. A proč tam nejsou další jako já, Daiky, Scana, Keishatko, Lenushka, Baru. Všichni se konverzace učastnily ať už něco napsaly nebo mlčeli všichni jsme vini. Ale čemu se mám divit, když pro a Keigh přátelství a důvěra nic neznamená.

Pod perexem je naše dnešní konerzace, celá bež výňatků. Budu ráda, za kažkou reakci.

Doufám, že ten kdo porušil důvěru je spokojený.
Použiju něco co napsala Keita : Kdo z nás je tady ten špatný? My, které jsme to probíraly v soukromí anebo ty, co jsi to zveřejnila?

Ps: Vím kdo to poslal, ale neřeknu to, podle mě kayleight to využila a zradila i důveru toho člověka. Navíc z toho co Kayleight píše je vidět, Akyrou pohrdá a tohle se jí hodilo.

EDIT: Článek autorka smazala kdo by měl o ěj zájem pošlu mu ho i s komentáři co tam byly jen pár posledních mi chybí.

kapitola XII.

11. srpna 2012 v 21:43 | Maya a Barunka |  Některé chyby se nedají napravit (dokončeno)
Posílám vám další kapitolu
Beta Rhea moc děkuju za opravu

2. Kapitola - Vzpomínka na minulost

6. srpna 2012 v 11:06 | Maya a Keishatko |  Hviezdička
tak je tu další dílek doufám, že se vám bude líbit. Brzy přibude i dílek chyb. Děkuju za všechny vaše komentáře, udělali mi velkou radost. Snad se vám i tahle kapitola bude líbit.
Věnování: Pro tsuky, katku, Fruxíka, MONICHAN1414, Rheušku, Barunku, Ruby a Kik
Beta: Flo

ani nevím proč to píšu

3. srpna 2012 v 3:12 | Maya |  Mišmaš
Rozhodla jsem se sepsat jeden z mnoha nápadu co mi straší v počítači a hlavě, zatím toho nemám moc jen pár řádků a hrubý děj, obrázky hlavních hrdinů a víc nic. Netuším proč vám to sem píšu, když nevím, kdy vydám první dil nebo prolog pokud se rozhodnu nejaký napsat, ale doufám v jedno, že se vám to bude líbit a moje první kapitolovka neskončí dřív než začala.