III. Kapitola

20. května 2012 v 11:09 | Maya a Barunka |  Některé chyby se nedají napravit (dokončeno)
Tak je tu další kapitola chyb a já se utíkám schovat. Kapitola opět +18 a doudám, že mě do páté kapitoly nezabijete.


David: Celé tělo mě bolí a nejvíc zadeček krev na prostěradle mě nepřekvapí, ale i tak jsem vyleká pokusím se hnou, ale jen bolestně zasténám. Keiovi je to jedno shodí mě na zem s tím, že jsem mu zasvinil postel a hned mám po sobě uklidit, pokud si nechci dát druhé kolo. Přes všechnu bolest se dám do úklidu, díky slzám vidím rozmazaně, ale všimnu si, že on se spokojeně cpe snídaní. Kei: "Ty nie si hladný? Výborne, tak zjem aj tvoje raňajky." S chutí se pustí do snídaně a zachvilku na mě promluví. "David, predsa len budeš raňajkovať." Vytáhne svůj vzrušený penis. "A všetko pekne spolknúť." řekne tónem, který nedovoluje odpor. ,,To ne prosím, nenuť mě k tomu." prosebně se na něj podívám. "Buď to, alebo ti do zadku strčím so svojím penisom ešte niečo a ver mi, že sa ti to páčiť nebude." Jedna možnost lepší než druhá. Nešťastně k němu přilezu on mě chytí surově za vlasy a doslova mi odpaní pusinku, doufal jsem, že mi zbude aspoň trochu sebeúcty, ale během 24 hodin mě o hrdost i úctu připravil on. Jak se vůbec budu moc podívat do tváře těm pár kamarádům co mám a rodiče vědět to hanbou se propadnou. Vyvrcholí mi do pusinky, nic nespolknu a vyplivnu to, všimne si toho a vrazí mi pořádnou facku. "Povedal som, všetko spolknúť. Za toto bude trest." Zavrčí a schodí mě na postel cítím jak se mi otíráo zadeček vzrušeným penisem a i když se cukám a bráním je to marné, znovu do mě pronikne. Křičím a volám o pomoc, nikdo, ale nepřichází když mě konečně pustí zalezu do koupelny a pustím na sebe vodu. Slyším že se otvírají dveře a Kei se s někým baví, nezajímá mě to i kdybych učitelům řekl co mi udělal kdo by mi věřil, on je hvězda a já průměrný student, co ho jen otravuje a dělá mu potíže. Počkám si až vyjdu a arogantně se ne mě usměje. "Tak už vieš, aké to je. Teraz cítiš aspoň kúsok z toho čo ja takmer každý deň." S těmi slovy projde okolo mě a zavře se v koupelně. Nechápavě se dívám na dveře koupelky. Co tím myslel z něj si nikdo nedělá šukací hračku. Jsem tak v šoku, že nad tím nejsem schopný víc uvažovat rychle vytáhnu plyšovou kočku a zalezu s ní na vrchní palandu. Je to možná divné v mém věku, ale mám ji od narození a ona zná všechna má trápení i radosti.

Kei: Vyleziem z kúpeľne a namierim si to rovno do postele. Je mi jedno, čo je s Davidom. To čo som chcel urobiť, som urobil. Už ho nechám na pokoji, ale musel vedieť, aké to je, aspoň z časti. Lebo je to jeho vina, čo sa mi doma deje. Po nejakej dobre príde učiteľka a zavolá ma, aby som si išiel zahrať volejbal, lebo sa za mňa prihovorili kamaráti. David musí ale ostať tu. Predtým než odídem, hodím po ňom ešte masť. Malo by sa mu uľaviť. Rozmýšľam, že by som ho ešte mohol raz pretiahnuť a takto to aspoň nikto nezistí. Potom vyštartujem von a užijem si deň. Nemám žiadne výčitky svedomia, lebo si to zaslúžil. Vrátim sa až večer a hneď sa otočím na Davida. "Poď dole, okamžite. Ráno nás dajú do oddelených izieb a tak ťa ešte raz pretiahnem, aby si na mňa nazabudol." Neochotne zlezie dole.

David: Nerad slezu dolů a pojdu k němu. Bez kusku citu mě hodí k němu na postel, jestli mi to co mi dělal doteď připadalo strašné nevím k čemu přirovnat tohle, je jak zvíře, co chce jen vykonat svoji potřebu a je mu jedno komu ublíží. Cítím, že mi po stehnech teče krev a za každý bolestný sten nebo výkřik dostanu ránu, tak se koušu do rtů a z očí mi tečou slzy bolesti a ponížení. Když je po všem nejsem schopný se zvednout z podlahy, jen vzlykám a třesu se. On po mě hodí jen deku "Pomôž si sám, ja som musel tiež." Zase další věta, které nerozumím. Po chvíli slyším jak pravidelně oddechj, nespíš usnul. Ležím asi dvě hodiny, bolí mě bříško, nejen ze všech těch ran, co jsem od něj dostal, ale i z toho, že jediné jídlo za celý den bylo jeho sperma pokud se tomu dá říct jídlo. Jinak jsem nedostal nic snídani i večeři snědl on a oběd jsem vyzvracel. Snad to bude už lepší když budeme s ostatními. S námahou se sebe smyju stopy krve a sperma na horní palandu, ale nelezu nemám už sílu a navíc bych mohl udělat hluk a naštvat ho a o další bolest nestojím. Zabalím se deky, krerou po mě hodil ausnu spánkem plným nočních můr.

Kei: Ráno sa zobudím krásne vyspinkaný. Davida nájdem ležať na zemi. Hneď ako počujem kľúče vo dverách, hodím ho na posteľ, aby všetko vyzeralo normálne. Učiteľka mi oznámi, že nakoniec tu ostaneme spolu, ale už môžeme ísť k ostatným. Potom dostanem ešte jednu správu. Prišiel otec s kamarátom. Vraj sa niečo stalo a musím na pár hodín s nimi odísť. Presne viem, čo sa stalo. Chcú si zašukať a ja som nebol po ruke, tak po mňa prišli. Vyletím rýchlo z chatky a utekám za otcom, lebo nerád čaká. Rozprávam sa s nimi, keď ma otec upozorní, že tam ide David. Kvôli nemu to všetko takto je a som si istý, že mi to dnes znova zrátajú. Škaredo sa pozriem na Davida, toto mu nedarujem. Zničený sa večer vrátim a hneď vletím do sprchy. Päsťami začnem mlátiť do steny tak silno, že mi hánky začnú krvácať. Sprchujem sa veľmi dlho a potom sa vyberiem do postele, kde si ľahnem a tvár si prekryjem perinou. Z môjho dávania sa dokopy ma vyruší kto iný ako David, ktorý sa zosypal vedľa mojej postele. Nenávistne sa na neho pozriem a v jeho očiach sa zračí strach. "Zmizni, lebo za seba neručím." Zavrčím. Snaží sa vypadnúť, ale robí len hluk a skoro mi vrazí. Toto moja trpezlivosť nevydrží. Chytím ho za ruku a vytiahnem ho do lesa. Dám mu jednu facku. "Kurva, už s tým prestaň." ,,Omlouvám se to jsem nechtěl opravdu." Povie a celý sa klepe. Vyzerá to tak, ako keby som z neho to sebavedomie, čo mal, vyšukal. "Vypadni." Pustím ho a nechám ho utiecť. Ja ostanem vonku. Takto už žiť nemôžem.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Frux Frux | Web | 20. května 2012 v 11:20 | Reagovat

Je to úžasně napsané, ale ten děj..bože :-( Je mi ho tak líto a teď ještě se dozvědět co se děje Keimu. Já nevím. Jsem z toho celá smutná a zmatená. Samozřejmě chci další díl abych věděla jak to dopadne :-)

2 tsuky tsuky | 20. května 2012 v 12:28 | Reagovat

Bože mercedes. Jeden horší ako druhý. Nenechaj ich dlho trpieť, prosiiiiim. Chytá ma z nich záchvat smútku ale inak je to pekné.

3 tsuky tsuky | 20. května 2012 v 12:31 | Reagovat

SSakra ušli mi písmená.....prípadne predošlý si prosím nevšímam lebo som to písala na mobile a ten je retardovsny :-D

4 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 20. května 2012 v 12:34 | Reagovat

Sice jsem si myslela, že je Kei obyčejnej kretén, ale tohle je moc ;-( K Davidovi se moc hezky nechoval, ale teď už to chápu. Těším se na pokračování, hlavně to nesmí skončit špatně

5 Rhea Rhea | Web | 20. května 2012 v 12:39 | Reagovat

Pořád tak nějak nechápu, jak David může za jeho situaci. A jen doufám, že další dílek nebude tak brutální. :-)

6 Daiki Daiki | 20. května 2012 v 13:08 | Reagovat

HOlky nooo...dost dobré :D

7 keishatko keishatko | Web | 20. května 2012 v 15:53 | Reagovat

uvažujem, že to prestanem čítať..na mňa je tam až moc násilia..neviem na koho sa mám viac hnevať a koho mám ľutovať..je mi z toho do plaču :(

8 Lucka Lucka | 20. května 2012 v 20:13 | Reagovat

No nemůžu říct, že by mi Kaie nebylo líto, ale to ho neopravňuje k tomu, aby to samé co zažívá on dělal i jiným a ještě toho vůbec nelituje. V tom případě je úplně stejný hajzl jako jeho otec. A že za to může David? To asi těžko, spíš se hodí jako obětní beránek na kterého všechno hodíme. Doufám, že brzy přijde nějaké rozuzlení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama