4. kapitola

12. května 2012 v 10:55 | Maya a Barunka |  Osudové Puto (dokončeno)
Tak je tu další pokráčování Užijte si ho.
Věnování : Tsuky, Mysticia-sama,Keishatko, Rhea a Frux


Yin: Naznačím učiteľovi, aby počkal vonku a potom Akia objímem. "Drobček, tú starú pani môžeš navštevovať a pomáhať jej, ale nepôjde to často. Možno raz, dvakrát do týždňa. Po veci ti pošlem a čo sa týka tvojich rodičov, prečo nebývaš s nimi?" Práve uvažujem, či by sme im vôbec mali dať vedieť. Rázne zavrtí hlavičkou ,,Ja som od nich utiekol." Povie plačlivo. ,,Moja rodina je tá pani, bola na mňa veľmi dobrá. Keď som došiel, nič som nemal." "Tíško." Hýčkám ho v objatí." O tú pani sa postaráme, neboj. Ale teraz mi musíš povedať, prečo si utiekol. Boli k tebe zlí?" Znova zavrtí hlavičkou. "Ja o tom nechcem hovoriť, nechcem." Začne sa celý triasť. Zoberiem ho do náručia. "Pšššš... Už je dobre. Dnes ťa nechám ešte oddychovať a ostanem s tebou. Súhlasíš?" "Nie, chcem, aby si na mňa bol pyšný, tak sa budem učiť." Na tváričke sa mu objaví úsmev a rúčkou si zotrie slzy. Jemnučko ho pobozkám na pery. "Musím sa priznať, že chcem ostať s tebou. Celý deň. A skúsim ti niečo povedať o krajine. Učiteľa necháme tiež oddýchnuť. Od zajtra sa začneš poriadne učiť. Urobíš to pre mňa a stráviš dnes so mnou náš prvý manželský deň?"


Akio: ,,Už se těším, je to asi moc těžké řídit takhle velkou zemi." Yin mě odnese do zahrady a sedneme si pod rozkvetlý strom. "No ľahké to nie je, ale dôležité je mať pri sebe múdrych a verných ľudí. Ako panovník vyberáš ľudí na dôležité pozície a oni ti pomáhajú s riadením krajiny. Musíš im do určitej miery veriť, ale musíš ich aj kontrolovať. Niekedy sa stáva, že im moc stúpne do hlavy a potom sa to zvrtne. Takže pamätaj, musíš sa naučiť odhadnúť ľudí a vedieť predpokladať, ako sa budú správať." přikyvuju a snažím si všechno zapamatovat, když se to všechno naučím bude na mě pyšný a nebude se na mě zlý, když se mi něco nepovede. "Tak myslím, že by to na začiatok stačilo. Učiteľ ti to vysvetlí podrobnejšie a hlavne tak, aby si to chápal. Ja skáčem od jednej veci k druhej. Ale teraz mi povedz niečo o sebe." usměje se sedím mu na klíně tak mi dlaní přechází po bříšku je to moc příjemné. ,,Co by jsi chtěl vědět? Moc zajímavý nejsem, no možná vzal jsem si prince, ale to víš." Zasměju se a on mě trochu polechtá.


Yin: Zasmejem sa. "Chcem vedieť všetko. Čo máš rád, čo rád nemáš a zaujíma ma, prečo jsi si kúpil toho dráčika na trhu. A potom ti niečo prezradím ja." Chvíľočku rozmýšľa a potom začne. ,,Mám rád vodu a sluníčko, bojím se tmy a když na mě někdo křičí. Toho dráčka jsem si koupil protože mi připomínal, když jsem byl malý, měl jsem podobného né tak krásného. Tem první byl už celý záplatovaný, ale v té době to doma ještě bylo v pořádku." Sedí na mne opretý o moju hruď a ja ho hladím. Na domov sa ho pýtať nebudem, raz mi to snáď povie sám. "Tak a teraz ja. Mám rád lietanie a pokojné chvíle ako táto. Nemám rád násilie a keď musím niekomu ublížiť pri bránení krajiny, ale je to pre dobro obyvateľov a ich bezpečnosť. A ešte je tu jedna bytosť, ktorú mám rád. Svojho manžela." Usmejem sa a pobozkám ho na čelo. Usmeje sa a pozrie na mňa. ,,Já tě mám taky rád, moc rád." Obtočím okolo neho ruky. "Poviem ti tajomstvo. Ten drak, ktorý ťa v deň slávnosti poslal na zem chvostom, som bol ja. Ale podstatnejšie je, že odkedy jsi si kúpil tú hračku, kráčal som za tebou a pozoroval ťa. Myslím, že u mňa to bola láska na prvý pohľad."

Akio: Otočím se čelem k němu,,Ty jsi ta přerostlá ještěrka." podívám se na něj překvapeně a hned na to si ručkama zacpu pusu. ,,Já řekl princi ještěrko." Yin se začne smát "Takže prerastená jašterička." Jakmile se uklidní a natolik, že může mluvit začne mě uklidňovat. "Akio, nepozeraj na mňa ako na princa, ale ako na manžela." povzdechnu si ,,Když to je zvláštní nějak mi nedochází, že já jsem taky princ." usměju se ,,Už ti nebudu říkat ještěrko." řeknu s úsměvem "Náhodou je to milé oslovenie, drobček." Usměje se a něžně mě políbí a já mu polibek oplatím ,,Tohle se mi líbí." Je vidět, že jsem tím co jsem řekl udělal Yinovi radost dál se líbáme jakmile, ale sjede dlaněmi na můj zadeček ztuhnu.

Yin: Okamžite prestanem. "Ja... Prepáč. Asi by sme už mali ísť. Určite si hladný." Celý červený mi povie. ,,Nic se nestalo jen já myslel, že chceš znovu to... ." Povzdychnem si. "Viem, že ťa to bolelo a neurobím to dovtedy, kým sám nebudeš chcieť. Sľubujem." Pokúsi sa o úsmev, asi aby som sa tým tak netrápil. ,,Ale na začátku to bylo hezké." Aspoň niečo, pomyslím si. "Teraz by sme sa mali ale ísť najesť. Už sme tu dlho." Keď ho chcem zobrať do náruče, odmietne. ,,Už to tolik nebolí tak můžu zkusit jít sám, připadám si hloupě, jak na mě všichni koukají, když mě nosíš." Pomôžem mu teda vstať a nechám ho kráčať samého. Trošku mu musím poradiť, kam má isť, ešte sa tu nevyzná. Dôjdeme do jedálne, kde je tento krát nielen matka, ale aj otec. ,,Dobrý den." Nesmelo sa pozdraví Akio. Rodičov pozdravím aj ja a potom si sadneme. S otcom vedieme reči o krajine a matka sa venuje Akiovi. Z časti počujem, o čom sa rozprávajú. Je k nemu veľmi milá a sľúbi mu, že ho naučí všetko, čo by mal ako malý princ vedieť. V tom nás vyruší sluha s odkazom. "Mami, postaraj sa prosím o Akia, ja musím."

Akio: Do večera jsem s královnou a probíráme co všechno se budu muset naučit, od etikety, tance po diplomacii a výchovu dětí co budeme mít s Yinem je toho moc, ale s pomocí to určitě zvládnu, jen mi chybí Yin. Celé odpoledne na něj čekám, ale vrátí se až pozdě večer. Vykoupaný se ke mě lehne, políbí mě, popřeje mi dobrou noc a usne. Trochu mě to mrzí chtěl jsem mu toho tolik říct ale co já vím, on má svoje povinnosti. Povzdechnu si, stulím se k němu do náruče, přitisknu k sobě hračku dráčka a brzy taký usnu.

Yin: Ráno pozorujem môjho spiaceho drobčeka. Dám nám priniesť raňajky do spálne, aby sme nemuseli do jedálne a mohli sa troška porozprávať. Keď sa prebudí, úplne rozkošne sa pretiahne a pretrie si oči. ,,Dobré ráno Yine." Usmeje sa na mňa."Dobré ránko, Akio." Pobozkám ho. "Prepáč, ale včera som bol vyčerpaný. Bolo to náročné popoludnie. Teraz mi ale môžeš porozprávať, čo všetko si zažil ty." Vstanem a podám mu raňajky. Zoberiem aj svoje a prisadnem si k nemu. Nadšene sa pustí do rozprávania. ,,Tvoje maminka je skvělá ukázala mi palác a slíbila mi nové šaty, protože jsem malý princ a né princezna. Řekla mi, co všechno bych měl umět, abych ti dělal na plesech společnost." Usmejem sa. "Mamka je skvelá. A som rád, že si rozumiete, lebo teraz s ňou budeš často. Naučí ťa všetko, čo budeš potrebovať. Ja bohužiaľ nebudem mať teraz toľko času, ale na teba si ho vždy nájdem, sľubujem."

Akio: ,,Nevadí tebe zase učí tvůj tatínek jak být dobrý král." usměju se ,,Pustíme se do té snídaně moc dobře voní." než se pustím do jídla Yin mi ještě řekne ať sním kolik můžu a zbytečně se netrápím je tak hodný s úsměvem mu odpovím ,,Tvoje maminka taky říkala, že musím jíst tolik, aby mě nebolelo bříško." pustím se do jídla "Presne tak. Dnes znova prídem asi tak neskoro, problémy na hraniciach." řekne jin a taky se dá do snídaně ,,Slib mi, že na sebe dáš pozor." řeknu starostlivě bojím se aby se mu něco nestalo "Sľubujem." Dá mi pusu. "Ale už musím. Budem sa ponáhľať." vezme si do ruky krajíc chleba a jde pryč. Já zatím dojím snídani a obléknu se potom zavolám služebnou aby odnesla jídlo a vydám se do knihovny za učitelem a královnou.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 keishatko keishatko | Web | 12. května 2012 v 11:02 | Reagovat

zatiaľ je to veľmi zaujímavé...som zvedavá čo sa mu stalo doma :-D

2 tsuky tsuky | 12. května 2012 v 12:59 | Reagovat

hmm na ten jeho odmov som naozaj zvedavá

3 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 12. května 2012 v 17:32 | Reagovat

hmm... další co zamlčuje domov. Zajímalo by mě, co se tam dělo, snad to Yinovi řekně. Už se moc těším na pokráčko  ^^ je to móc zajímavý ^^

4 Rhea Rhea | Web | 12. května 2012 v 20:35 | Reagovat

Pěkná kapča, jsem zvědavá, co všechno se bude ještě dít. :-)

5 Frux Frux | Web | 12. května 2012 v 23:54 | Reagovat

Co mu ti rodiče provedli? :-? Jsem ráda, že Yin je k Akiovi ohleduplný, co se týče sexu, že až sám bude chtít. to je fajn :-) Je to zajímavé a těším se na další díl :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama