4. Kapitola - Odolat touze? Nemožné.

17. prosince 2011 v 19:25 | Maya a Lenushka |  Passion (dokončeno)
Tak a máte tu se spožděním pokračování


**RÁNO**

Davis: Kouknu se na mobil a k mému zklamání nemám žádnou zprávu, ani nepřijatý hovor. Jdu se umýt a oblečený vyrazím na snídani. Albert mi předá poštu a zase odejde. Prohlížím ji, ale nic není důležitého. Pár letáku, reklam a dopis od mého bratra. Ani ho neotevřu a rovnou ho vyhodím do koše. Stejnak zase chce po mě prachy. Ať se jde bodnout.

Alex: Ráno se probudím s dobrou náladou. Kouknu na mobil. Nic nového, ale nezkazí mi to náladu napíšu Davisovi a popřeju mu dobré ráno.

Davis: Zkaženou náladu mi vylepší Alexova esemeska s přáním dobrého rána. Odepíšu mu a jdu do práce. Dneska tam budu celý den, mám hodně práce.

Alex: Celé dopoledne pomáhám doma a tak se rozhodnu, že po obědě se půjdu podívat do města.

Davis: Jsem zahrabaný papírama a už mi z toho silně hrabe. Zkusím zavolat Alexovi, jestli nechce na hodinku ven. ,,Ahoj, neruším?"

Alex: Zvednu telefon. ,,Ahoj, vůbec nerušíš, akorát chci jít ven, doma je hrozná nuda."

Davis: ,,Tak to je bezva. Nikam nechoď, za 10 minut jsem u tebe. Zvu tě na čaj," položím telefon, sekretářce řeknu, že jedu na hodinu pryč a jsem v tahu.

Alex: Rychle se poupravím a natěšeně stepuju u dveří a čekám na něj.

Davis: Zatočím do leva a už z dálky vidím, jak na mě Alex čeká. Vystoupím z auta a džentlmensky mu otevřu dveře u spolujezdce.

Alex: S úsměvem nastoupím. Jen co si sedne za volant, políbím ho. ,,Stýskalo se mi po tobě."

Davis: ,,Opravdu," rychlým pohledem sjedu na klidný chlapcův klín. ,,No jak vidím, asi ne tak moc," poškádlím ho a rozjedu se směr město.

Alex: Zčervenám. Nevím proč, ale v jeho přítomnosti se červenám nějak často.

Davis: Zaparkuju před malou cukrárnou. Než opustíme auto, ještě se políbíme. ,,Když se takhle červenáš, vypadáš tak roztomile. Nejradši bych tě pomazlinkal," pošeptám mu a vyjdu z auta.

Alex: Nejraději bych ho držel za ruku a tiskl se k němu, ale Davis říká, že takové nemusí, tak si jen rukou žmoulám cíp trička. ,,Já se mazlím rád."

Davis: ,,To si umím představit. Určitě máš celou postel plnou plyšáků, a když jdeš spát, všechny je pomazlíš. Nemám pravdu?"

Alex: ,,Ty už jsi u mě byl? A tygřík od tebe má čestné místo," usměju se.

Davis: ,,Jen dole, ty si mě k sobě nepozval," zafňukám hraně a nechám vejít Alexe prvního. Objednáme si a sleduju, jak spokojeně chroupá svůj dortík.

Alex: ,,Jestli chceš, můžu ti dnes ukázat svůj pokoj, nikdo není doma," řeknu a nevině se na něj podívám.

Davis: Jeho nabídka je lákavá, ale musím odolat i za cenu toho, že se budu muset opět sám uspokojit. Chci ho trochu potrestat za to, že mě odmítnul. Já to vydržím tak dlouho, pokud bude potřeba. Ale pak až k tomu dojde, budu ho vyžadovat každý den jako kompenzaci. ,,Promiň, dneska se mi to nehodí, mám spoustu práce. Snad jindy," usměju se a tvářím se zkroušeně.

Alex: ,,To je škoda, snad to vyjde jindy," posmutním.

Davis: V odpověď se usměji a začnu jíst svůj zákusek.

Alex: S chutí jím, je to moc dobré. ,,Co vlastně děláš za práci? To jako sedíš za stolem a vyřizuješ papíry?" zeptám se se zájmem.

Davis: ,,Jsem ředitel firmy s autama, to už víš. Většinou vyřizuji obchody se zákazníky a sám si dělám papírování. Takhle v tom mám pořádek a přehled. Ty nemáš žádné kamarády, s kterýma by si chodil ven?"

Alex: ,,Mám, ale většina jich je někde na prázdninách. Chtěl jsme s pár kluky jet na chatu, ale nechce se mi tam, když tam nebudeš.

Davis: ,,Tak klidně jeď, přece kvůli mně nebudeš doma. Jen si užívej, dokavaď chodíš do školy."

Alex: ,,Dobře pojedu, bude se mi po tobě těch 14 dní stýskat," řeknu zkroušeně.

Davis: Zakuckám se kafem. ,,Cože, 14 dní?" vyjeknu. Sakra, s tím jsem nepočítal.

Alex: ,,Pošlu ti adresu a kdyby jsi měl čas, můžeš za mnou dojet," řeknu vesele. Jsem rád, že mu nevadí, že jedu na tak dlouho pryč.

Davis: ,,Nevím, zda budu mít čas," odvětím asi moc chladněji, když zahlédnu jeho výraz.

Alex: ,,Jestli ti to tak moc vadí, tak nemusím nikam jet," pronesu smutně.

Davis: ,,Nevadí, klidně jeď,"zalžu a zaplatím útratu. ,,Musím už jít, chceš někam hodit?"

Alex: ,,Ne, to je dobré, projdu se," zvednu se a na rozloučenou ho dlouze políbím.

Davis: Jedu rovnou do práce, kde strávím až do 8 hodin. ,,Zítra je taky den," zazívám a jedu domů.

Alex: Balím se na výlet. Jedu už za dva dny. Večer pošlu Davisovi sms s přaním dobré noci a sladkých snů.

Davis: Zrovna ležím v posteli a koukám se na nové porno, co mi půjčil kamarád. S rukou pod přikrývkou si ho zuřivě honím. Jsem naštvaný na sebe, na Alexe, prostě na všechny. Se zavrčením se udělám a natáhnu se pro kapesníčky. Mobil mi zavibruje. Otevřu zpávu od Alexe. ,,Trhni si, dneska ti nic nepošlu," zavrčím a vypnu notebook. Lehnu si a se slovy ,,Takhle to dál nejde," usínám.

Alex: Čekám jestli odepíše, ale když se do desíti neozve, jdu spát s tím, že byl unavený, a proto neodepsal.

********************************************************************************

Davis: Ráno jsem ještě v horší náladě, než večer. Vrčím na každýho. Odeberu se do práce a ignoruju mobil, který mi vibruje.

Alex: Celý den se snažím dovolat Davisovi, ale na volání, ani sms nereaguje. Chtěl jsem mu říct, že odjíždím už dnes. Ve tři nasednu ke kamarádovi do auta a míříme na chatu, už jsem tak jednou byl a těším se, jen bych raději, kdyby Davis mohl jet taky, ale práce mu to asi nedovolí. Povzdechnu si.

Davis: Celý den jsem v práci. Zachvíli bude září a já nemám hotového nic. Rukou si promnu opět probouzející klín. Večer si zajdu do klubu, tohle mě už rozčiluje.

Alex: Pokouším se volat Davisovi, ale opět mi to nebere. Trochu mi to ubere na náladě.

********************************************************************************

Davis: V podnapilém stavu vejdu do jednoho klubu a jdu k baru. Hned se ke mě přitočí slečinka v mini sukýnce s velkým výstřihem. Pozvu ji na drink. Později spolu odcházíme na pokoj, kde si užiju vášnivou noc.

Alex: Večer, než jdu spát, pošlu miláčkovi sms. Popřeju mu dobrou noc a postěžuju si, jak moc mi chybí.

********************************************************************************
Davis: Ráno se probouzím s pořádnou kocovinou. Vedle mě ještě leží Daisy. Podrbu se na hlavě a začnu se oblíkat. Dám peníze jednomu poslíčkovi, aby mě odvezl domů.

Alex: Celé dopoledne s klukama blbneme. Po obědě jdeme plavat. Vracíme se až k večeru. Než usnu, nezapomenu odeslat Davisovi sms s přáním dobré noci.

Davis: Opět ignoruju telefon, ani nevím proč. Cítím se trochu provinile.

********************************************************************************

Alex: Jsem pryč už týden a Davis mi neodpověděl na jedinou sms, ani se neozval. Mám z toho špatný pocit.

Davis: Ležím ve vaně a relaxuju. Týden jsem neodpovídal Alexovi. Určitě je z toho zoufalí, ale má co chtěl. Neměl mě mučit. Dneska je to jinak. Už půl hodiny mu smolím velmi erotickou esemesku. Popisuju všechno detailně, co bych s ním dělal, kdyby jsme byli spolu. Odešlu a čekám na odpověď.

Alex: Jakmile mi pípne telefon, ani nedoufám, že je to zpráva od Davise, ale jakmile se pustím do čtení, musím jít jinam od ostatních. Bože, představa toho, co by semnou chtěl dělat, mě vzrušuje a já cítím jak tvrdnu. Prvně se zbavím svého problému a píšu mu odpověď v podobném stylu s dovětkem. ,,Doufám, že jakmile se vrátím, vyzkoušíme všechno co jsi napsal."

Davis: Dočtu zprávu a mám co dělat, abych to rozdýchal. ,,Uvidíme," napíšu stručně, aby si nemyslel, že na to čekám.

********************************************************************************

Alex: Ráno se probudím s dobrou náladou, která mi vydrží celý den. Jediné co my chybí je, aby dojel za mnou. To by se mi líbilo.

Davis: Zbývají 3 dny no příjezdu Alexe. Včera jsem opět nevydržel a šel rovnou do bordelu. Ano. Až takhle jsem klesnul. Ale nic jiného se nedalo dělat.

********************************************************************************
Alex: Konečně je tu den odjezdu. Bude se mi tu potom stýskat, ale na Davise se těším víc. Nemůžu se dočkat a kluci díky tomu, ze mě mají hroznou legraci.

Davis: Dneska má přijet a já vůbec nevím, jak se mám zachovat. Ano. Chyběl mi těch 14 dní, ikdyž by se to nezdálo. Sice jsem truchlil v jiné náruči, ale já jsem mu nikdy nesliboval věrnost. Možná si on myslí, že je to samozřejmost, ale já si na to nehraju. Ať si klidně taky užívá. Nechci být na někom závislí a už vůbec ne, aby někdo na mě byl závislí.

Alex: Jakmile mě vysadí před naším domem, hodím si věci do pokoje a hned píšu Davisovi, jestli se nechce sejít. Celou dobu se mi po něm stýskalo.

Davis: ,,Jsem v práci do 6. Možná potom," odpovím a dál se věnuju zajíčkovi před sebou."

Alex: ,,Dobře, budu se těšit," položím telefon a pustím se do úklidu věcí.

Davis: Jedu domu a volám Alexovi. ,,Ahoj, promiň, jsem utahanej. Co zítra v 1 zajít někam na oběd?"

Alex: Trochu posmutním, ale nedám to na sobě znát. ,,Oběd zní skvěle, budu se moc těšit."

Davis: ,,Já taky. Měj se a dobrou."

Alex: ,,Dobrou noc a sladké sny," popřeju mu, a pak slyším jen pípání.

Davis: Dojedu domů, umyju se a zalehnu. V tu ránu spím jak špalek.

Alex: Dám si sprchu, vlezu si do pyžama a jdu spát.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lenushka Lenushka | 17. prosince 2011 v 19:29 | Reagovat

Ano, dnešní kapitolka je o něco kratší, než normálně, ale snad se bude líbit. Předem se omlouvám za Davise, ale znáteho. Nemůže jen sekat latinu :D Tak mě moc neukamenujte :D

2 barbor barbor | 17. prosince 2011 v 19:36 | Reagovat

nechápem davisa. alex, moje zamilované chúďa. ale neviem sa dočkať, ako to dopadne, keď sa to dozvie - teda dúfam, že sa to dozvie. a nech ho pekne vytrestá. tak ďalšie časti chcem čím skôr. výborná kapitola, páči sa mi, že je to nepredvídateľné, baví ma to. :D

3 Kik Kik | Web | 17. prosince 2011 v 19:42 | Reagovat

Davis je idiot .. ,tak ubližovať Alexovi ,dufam ,že sa mu to vymstí . ;) Pekná kapitola :)

4 Gaby Gaby | Web | 18. prosince 2011 v 22:23 | Reagovat

Jako tak to mě dostalo..! Davise si teda jako podám! chudák Alex..jak je mi ho líto! :(:))) ale povedlo se dámy :)

5 sisi/ctenar sisi/ctenar | 19. prosince 2011 v 18:16 | Reagovat

BOže :D to čekání kdy se nikdo nechce ozvat :D nejhorší :DDDD !!!!!!! místo toho mohly dělat věcí !!!!!!! *zamyslela se*

6 Evia Evia | Web | 19. prosince 2011 v 19:41 | Reagovat

Asi som zlá, ale...mne sa Davis páááči :D Aj to s tou vernosťou. Prečo by mal byť na niekom závislý? (Samozrejme, beriem to iba ako chodenie, vtedy je to takto v poriadku)
Ale zase na druhej strane, chudák Alex. On čaká a čaká...hmmm Teším sa na pokračovanie :P

7 Lenushka Lenushka | 19. prosince 2011 v 23:30 | Reagovat

[6]: Evíííku, ale vůbec nejsi zlá, neboj se :D Všem díky za komentář. Sis, prosím nemyslet nahlas, odpudíš nám svýma zvrhlýma úvahama romantické čtenáře :D Ale mě je můžeš pošeptat do ouška :D

8 a-chan a-chan | 23. prosince 2011 v 23:36 | Reagovat

super už se těším na další dílek :)

9 keishatko keishatko | Web | 7. května 2012 v 14:54 | Reagovat

pekný bastard to je! desí ma predstava keď to Alex zistí

10 Frux Frux | Web | 4. června 2012 v 21:39 | Reagovat

to je takový kretén..bože ani nemožu napsat jak moc velmi kretén to je, protože takový výraz snad neexistuje. Já nenávidím nevěru :-|
Snad se to nějak..snad to bude dobré..bože můj. tak mě trápit. tak trápit chuďa alexe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama