3. Kapitola - Procitnutí, pochopení omluva?

8. prosince 2011 v 18:44 | Maya a Lenushka |  Passion (dokončeno)
Speciálně je tu kapitolka dřív jako dárek pro Akyru k narozeninám tak si jí užij a všechno nejlepší


Alex: Ráno se probudím celý rozlámaný. Odraz v zrcadle mě dost vyděsí. Jen co ze sebe udělám trochu člověka, jdu na snídani, kde naštěstí nikoho nepotkám. Po snídani zavolám Jackovi, jestli by mi domů nehodil housle a auto. K mé velké úlevě souhlasí, že někoho pošle.

Davis: Ráno mě vzbudí telefon. Kouknu se jedním rozlepeným okem, kdo to je. Když zjistím, že mi volá Jack, zvednu to s nemalým nadšením. ,,Co chceš?" zavrčím, abych mu dal najevo, jak otravuje. ,,Ahoj Davisi, jenom se chci zeptat, jestli přijedeš pro Alexovi věci." ,,Ať si ta malá kurvička pro ně dojede sama. Nazdar," zařval jsem a hodil mobil za 50 000 na zem.

Alex: Nakonec mi Jack zavolá, že si pro věci musím dojet sám. Oblečený dojedu autobusem na nejbližší zastávku k Jackovi a i tak mě čeká krátká procházka. Vezmu si housle a jedu domů. Pořád přemýšlím o tom, co Davis řekl. Opravdu si o mě všichni myslí tohle?

Davis: Dělám papírování do práce a kouřím asi 10 cigaretu. Projíždím e-mail, co je tam nového, když mě upoutá zpráva s předmětem MEJDAN. Rozkliknu ho a dočtu se, že v Passion se dnes večer koná párty. Trochu mě zarazilo, že je to pro páry. Mávnu nad tím rukou a nedělám si z toho hlavu. Já se tam nějak dostanu sám. Po večeři se jdu osprchovat, oholit se a přichystat oblečení. Musím vypadat dnes víc než dobře. Už jsem neměl sex 2 dny a silně mi z toho hrabe.

Alex: Je sobota a já nemám co dělat, tak vyrazím do klubu. Až u dveří zjistím, že dnes je tam nějaká akce jen pro páry. Nevadí, zkusím chvíli počkat, jestli se nenajde někdo, kdo sem jde taky sám.

Davis: Jsem u vstupu a rozčíleně se dohaduji s vyhazovačem o mém puštění. Hodně tučný úplatek si odmítá vzít. ,,Milý pane, víte, kdo já jsem?" odseknu mu. ,,Mě je to úplně šumák. Můžeš být třeba prezident týhletý zeměkoule, ale já mám své pokyny. Nikoho nepouštět samotnýho," a s tím se ta hora masa otočila ke mě zády. Tohle si teda nenechám líbit. Už se chci opět hádat, když mě někdo vezme za ruku a dá mi na ni pouta. Překvapeně se podívám na svou ruku, a zjišťuji, že k ní mám připoutanou ještě jednu. Otočím pohled k mému dnešnímu ,,partnerovi,, a ztuhnu.

Alex: Pohled na Davisovu tvář je k nezaplacení. ,,Copak, pán všechno si koupím, se nedokáže dostat do klubu?" ušklíbnu se. Tohle asi opravdu nečekal. Já vlastně taky ne. Doufal jsem, že ho už nikdy neuvidím. Pořád tam stojí jak pecka. ,,Hýbni kostrou, rád bych se dovnitř dostal ještě dnes," odseknu.

Davis: Bože tohle se mi jenom zdá. Za chvíli se probudím a tenhle otrapa tu nebude. Hmmm...tak nic. ,,Sklapni a neopovažuj se mi rozkazovat. A teď pohni, ať se můžu střískat do němoty," řeknu a táhnu ho za sebou.

Alex: ,,No aby ses nezbláznil," utrousím a jdu za ním. Co si o sobě vůbec myslí nádiva jeden.

Davis: Objednal jsem si panáka vodky a kopnul jsem ho do sebe. Když jsem si objednával druhou, rovnou jsem si vzal pivo a tomu skrčkovi vedle jsem objednal kolu, aby neřekl.

Alex: Jeho kolu ignoruju ,,Na pití ještě mám," odseknu a objednám si jeden koktejl. A s chutí se napiju.

Davis: ,,Zdovolením," utrhnu se na něj a nespoutanou rukou mu koktejl vezmu. ,,Na pití jsi ještě mladej."

Alex: ,,Je mi 19, tak už pít můžu a vrať mi to, je to moje, kup si vlastní," rozčiluju se.

Davis: ,,Od cizích mi chutná víc. To nikoho nezajímá, vypadáš na míň, se divím, že ti to prodaj. Och, vlastně nedivím. Ty už si tu přece hodně známí že, díky svému postavení," ušklíbnu se a loknu si piva.

Alex: ,,Do mého postavení ti nic není, a když o mě nic nevíš, tak drž hubu ty nádhero!" vezmu si zpět svůj koktejl a pořádně si upiju.

Davis: ,,Přestaň mě okřikovat ty-ty-....."

Alex: ,,Ty co? Jen to dořekni! A víš co, radši mlč, tvoje názory tu nikoho kromě tebe nezajímají."

Davis: ,,Taky že už s tebou mluvit nemám v plánu. S prostitutem se snižovat konverzací nebudu." Začal jsem do sebe ládovat dalšího panáka.

Alex: Naštval jsem se a vrazil jsem mu facku. ,,Co si o sobě vůbec myslíš? Kdo ti dal právo mě urážet."

Davis: Tak tohle přehnal. ,,A co si myslíš ty o sobě, hmmm? Si myslíš, že když držíš bohatejm, že si něco víc, než obyčejný děvky? Musím tě vyvést z omylu, nejsi. Jsi ještě víc nechutnej, jak se tím chlubíš, a nevím kde jsem nechal mozek, když jsem s tebou něco měl. Lituju toho."

Alex: Poprosím barmana o klíčky, že si potřebuju odskočit. K mé velké radosti mi vyhoví. Sundám si náramek z ruky a připoutám ho k baru. Potom odejdu pomalu pryč, zalezu do jednoho z pokojů, kde se rozpláču. ,,Proč já, co jsem mu udělal?" ptám se nešťastně.

Davis: To je drzost. Místo toho, aby mě taky osvobodil od těch pout, mě přiváže jak nějaké mopsla ,,Mohl by jste mi dát taky klíč? Začíná mě brnět ruka?" otočím se s kouzelným úsměvem na číšníka.

Číšník: ,,Ne nemohl bych vám dát klíče," jeho usměv ignoruju na mě neplatí.

Davis: ,,A proč mi ho nedáš? Jemu si ho taky dal!" začnu mu tykat, jelikož mě už začíná vytáčet.

Číšník: ,,Proč? Protože proto!" usadím ho.

Davis: Přestává mě to tu bavit. ,,Naval ten klíč a přestaň mě srát. Stačí, že mě vytočil ten děvkař."

Číšník: ,,Už proto, jak mu říkáte, vám ten klíč nedám. Co vám udělal, že ho takhle urážíte?" zeptám se klidně

Davis: ,,A co je ti dotoho? Mě je úplně ukradenej. Ať se kurví s kým chce, já chci jen odsud už vysmahnout. A nalej mi ještě panáka."

Číšník: ,,Pro hulváty panáky došli. A neměl byste ho urážet, když o něm nic nevíte.

Davis: ,,A co ty o něm víš, že se ho tak zastáváš?"

Číšník: ,,Určitě o něm vím víc, než vy," pokrčím rameny.

Davis: ,,KURVA KOHO TADY MUSÍM OJET, ABYCH DOSTAL PANÁKA?" zakřičím.

Číšník: ,,Mohl byste se raději uklidnit?" podá mu panáka ,,A uvažovat o tom, že byste se měl Alexovi omluvit."

Davis: ,,Nevidím jedinej důvod, proč bych měl. A dej mi dalšího."

Číšník: ,,Co třeba protože je to člověk a má nějaké city, ale když se na vás podívám, tak i starý pařez má víc citů než vy."

Davis: ,,Prosím tě jaký city? Kdyby nějaký měl, tak má jednoho přítele a nedělá to, co dělá.

Číšník: ,,Co podle vás dělá? Vadilo mu, když se k němu choval chlap jako k věci. Tak ho opustil, a abyste si nemyslel, tak když ty pracháče opouštěl, pokaždé vrátil všechno, co od nich dostal. Já na jeho místě bych si ty věci nechal. To Ferrari co dostal, totiž vypadalo opravdu skvěle," řeknu mírně naštvaně. Opravdu zbožňuju lidi, co dělají unáhlené závěry podle pomluv.

Davis:,,Cože? On dostal od někoho Ferrari a on ho odmítnul?" vykřiknu nevěřícně?

Číšník: ,,Jo krásné červené, jakási limitovaná edice a vrátil ho. Ten chlap si myslel, že je jeho věc. Když sem došli, Alex se nesměl podívat na nikoho jiného. Pokud to udělal, tak ten chlap dělal scény. Tak mu vrátil klíčky i všechno co mu ten chlap koupil a nebylo toho málo. Dovezl mu to všechno sem a hodil mu to na hlavu, a potom řekl, že je mezi nimi konec."

Davis: Nevěřícně jsem koukal na číšníka a vstřebával, co mi řekl. Jsem to ale kretén. Ale moje vina to není, že jsem si to o něm myslel. Sám se oblíká a chová jako.... Chtěl jsem se na něco ještě zeptat, ale odepnutí a následně zapnutí pout mi v tom zabránilo. Všimnul jsem si jeho červených očí. Musel brečet. Nikdy jsem neprojevil starost, nebo emoci o druhé, ale najednou jako by mi srdce sevřela ledová pěst. Bolelo to. Bolel mě pohled na něj. Teď nebyl ten namyšlený, sexy provokatér, ale hromádka neštěstí. Bouchnul jsem pěstí do stolu. ,,Jdeme," řekl jsem a táhnul ho pryč. Na jeho protesty jsem nebral ohled. Vzpíral se hezky, málem jsem neudržel balanc. Dotáhl jsem ho až na parket a ovinul jsem ruku tak, aby nás spoutané ruce nebolely.

Alex: Nechápu co to do něj vjelo. Prvně se chová, že by si o mě neopřel ani rezavé kolo a teď semnou tančí. Jsem z toho zmatený. Podívám se na něj s otázkou v očích.

Davis: Vidím v jeho pohledu nechápavost, ale nechtěl jsem rušit tak krásnou písničku slovy. Dal jsem mu pusu na čelo a pohladil jeho tvář. V zápětí jsem ale nasadil ledovou masku a nenápadně se rozhlídnul, jestli to někdo neviděl. Pro mojí smůlu to viděl číšník, ale u něho mi to nějak nevadilo.

Alex: Jsem zmatený ještě víc. Nerozumím jeho chování, ale užiju si ho aspoň do té doby, než bude jako předtím.

Davis: Protančíme spolu 3 písničky po sobě. Trochu se mi už motá hlava a alkohol tomu moc nedal. ,,Nepůjdeme už, chce se mi spát," následně jsem hraně zívnul. *Chci tě mít už pro sebe a nepustit. Promiň, jak jsem se choval* omlouvám se mu v mysli.

Alex: ,,Jo půjdeme," doufám, že se nic nepokazí a já budu mít aspoň pěknou vzpomínku. U východu nám sundají pouta a já se rozejdu ke svému autu.

Davis: ,,Kam si myslíš, že jdeš, trpajzlíku," pošeptám mu do ouška a následně ho na něj políbím.

Alex: ,,Nejspíš domů, kam jinam bych měl jít?" zachvěju se, když mi dá pobibek na ouško.

Davis: ,,Špatná odpověď, jede se ke mně," přehodím si ho přes rameno a jdu k autu.

Alex: ,,Né, okamžitě mě pusť, já nikam nechci," řeknu nešťastně. Možná si myslí, že jsem děvka, ale já nejsem opravdu.

Davis: Usadím ho do auta a sám si vlezu na místo řidiče. Před domem ho opět chytnu do náruče a pustím ho až v pokoji. ,,Já se jdu umýt, ty se zatím chovej jako doma."

Alex: Sednu si na křeslo a čekám, až se vrátí. Nevím, co od něj mám čekat. No tuším, chce si užít a já byl nejblíže.

Davis: Vrátím se ze sprchy jen v ručníku. ,,Můžeš se jít umýt, připravil jsem ti ručník. "

Alex: Potichu kolem něj projdu a jdu do koupelny, kde se svléknu a vlezu do sprchy. Nastavím si příjemně teplou vodu a uvolním se pod proudem vody.

Davis: Mám nutkání mu vlézt do koupelny, ale držím se, jak to jde. Počkám hezky, až sem dojde. Jsem zvědav, co řekne na to, až zjistí, že bude spát nahatý a vedle mě.

Alex: Vyjdu z koupelny jen v ručníku. ,,Můžu dostat nějaké pyžamo?"

Davis: ,,Tak to nemůžu sloužit, něco takového nevedu," zajiskří mi v očích.

Alex: ,,Tak já si dám boxerky," řeknu a mám v plánu jít si pro svoje do koupelny.

Davis: Sakra s tím jsem nepočítal. ,,Počkej," křiknu na něj. ,,Já ti tam dojdu, stejně tam potřebuju," řeknu a jak mě pán bůh stvořil, odejdu do koupelny.

Alex: Než stihnu něco říct, rozutíkají se mi všechny myšlenky, při pohledu na jeho nahé tělo.

Davis: ,,Je mi to líto, ale stala se menší nehoda," snažím se být kajícný.

Alex: ,,Co jsi udělal?" zlobím se. Určitě mi něco provedl s mým spodním prádlem. ,,Já odmítám spát nahý," řeknu hněvivě, když prokounu ten jeho pohled.

Davis: ,,Omylem jsem je pustil do umyvadla, když jsem si myl ruce. Aspoň tě nebude nic škrtit, já spím taky nahý," ospravedlnil jsem se, přešel jsem k posteli a lehnul si do ni.

Alex: ,,To je dobrý důvod proč spát oblečený," řeknu umíněně.

Davis: ,,Přece se nestydíš přede mnou," pozvednu obočí?

Alex: Proti svojí vůli zčervenám. ,,Nestydím," snad mi to uvěří, nezněl jsem moc přesvědčivě.

Davis: ,,Tak to dokaž," vyzvu ho.

Alex: Dojdu k posteli, sednu si na ni, zakryju se peřinou a ručním hodím na zem.

Davis: To je ale vyčůraná myška. ,,Srabe," usměju se a dojdu zhasnout světlo. Pak si lehnu a přitisknu si Alexe do náruče. ,,Dobrou," zašeptám a dám mu poslepu pusu. Trefím se na nos.

Alex: Ještě že je zhasnuto, musím být rudý až na prdeli. Stulím se potodlněji v jeho náručí a usnu.

Davis: Nemůžu zabrat. Pořád nechápu, co se to semnou děje. Proč jsem si ho nevzal? Sakra zakleju, když ucítím svoji erekci. Moc mi nepomáhá fakt, že se Alex vrtí ze spaní.

Alex: Spím a zadají se mi moc příjemné sny.

Davis: Snažím se myslet na něco jiného, ale nedaří se, můj kamarád si dělá, co chce.

Alex: Spokojeně mručím a potichu zasténám Davisovo jméno.

Davis: Když zaslyším moje jméno, trochu sebou trhnu. Copak se mu asi zdá? Vylezu z postele a jdu do koupelny. Tam se potupně sám zbavím mého problému a vrátím se k černovláskovi. Spokojeně se zavrtám a s ním v náručí usnu.**ráno**

Alex: Pomalu se probouzím a přemýšlím, proč se můj polštář hýbe. Opatrně otevřu oči a zjistím, že neležím na polštáři, ale na Davisovi.

Davis: Trochu se zavrtím, abych se zbavil tíhy na mých žebrech, a dál spokojeně spím. Když ale tíhu stále cítím, opatrně otevřu oči a uvidím černou kštici. Hned si vzpomenu na včerejšek a se zaúpěním oči zavřu. Trochu jsem to včera přehnal s pitím.

Alex: ,,Dobré ráno," řeknu a opatrně z něj slezu dolů a jdu se do koupelny obléknout. Nevím kolik si toho ze včerejška pamatuje a nechci se s ním hádat.

Davis: Jen jsem zavrčel a dál ležel. Za chvíli jsem slyšel z koupelny jeho rozčílený hlas, který říkal, že mě zabije. A sakra. To asi zjistil, že jsem mu boxerky nedal schnout.

Alex: Nadávám jak špaček, jediné co mi zbývá je obléknout si kalhoty na ostro. Vyjdu z koupelny. ,,Já už raději půjdu," řeknu opatrně.

Davis: ,,To je krajně neslušné odejít bez rozloučení."

Alex: Dojdu k posteli s dám mu polibek na rty. ,, Ahoj," chci odejít.

Davis: Chytnu ho za pas a přitáhnu si ho na sebe. Spojím naše rty v polibek a rukama mu zajedu pod kalhoty na zadeček a stisknu. Jeho zasténání mě trochu vzruší. ,,Hmmm, tady někdo provokuje. Proč nemáme spodní prádlo?" uculím se nevině.

Alex: ,,Nejspíš proto, že ho někdo namočil a nedal uschnout a je pořád mokré," zamručím trochu nazlobeně. ,,Nevíš kdo to byl?"

Davis: ,,Asi Albert, to víš už trochu senilní. Není to jak za mlada," nasadím andělský pohled.

Alex: ,, To ti tak budu věřit," usměju se.

Davis: ,,Tak vyskoč, já se obleču a půjdeme na snídani."

Alex: Vstanu a počkám, až se oblékne.

Davis: Obléknu se a rukou mu naznačím, aby mě následoval. Došli jsme do jídelny, kde jsme se posadili ke stolu. Hned u nás byla služka a nalévala nám čaj. ,,Pro Vás pane je snídaně přichystána jako vždycky a Váš host si bude přát co?" ,,Co si dáš?" zeptám se.

Alex: ,,Kakao a chleba s marmeládou, nebo rohlík s nutelou," jen to dořeknu stydím se. Tohle je snídaně pro malé děti.

Davis: Pobavě se uchechtnu, ale dále to nerozebírám. ,,Co máš v plánu dále?"

Alex: ,, Já nevím. Chtěl jsem se odsud vypařit, než se vzbudíš, ale to se mi nepovedlo."

Davis: Trochu se zamračím. ,,Proč si to chtěl udělat?"

Alex: ,,Já nevěděl, jak se ke mě budeš chovat a navíc jsi pil a bál jsem se tvé reakce a nechtěl jsem se hádat," přiznám se sklopenou hlavou.

Davis: ,,Fajn asi by jsme si měli narovinu promluvit. Jestli souhlasíš, tak začnu."

Alex: ,,Dobře, souhlasím," řeknu trochu nervózně.

Davis: ,,Nebudu se opakovat, tak poslouchej. Chtěl bych se ti v první řadě omluvit za včerejšek. Choval jsem se hrozně. Neměl jsem tě odsoudit, když tě neznám. Mluvil jsem v afektu. Nesnáším lidi, kteří šukaj za peníze. Možná někteří nemaj na vybranou, ale ostatní jsou pak povrchní a myslej si, že jsou něco extra. Kdybych věděl, že si odmítnul i Ferrari, tak by to možná bylo i jiné. Navíc jsem pochopil, že tahle tvoje vizáž a chování šlapky je jen maska. Že uvnitř si jenom člověk, prahnoucí po lásce. Já slovo láska neznám. Rodiče nezajímám a od dětství jsem vychovávanej služkou. Spoléhám se sám na sebe. S každým jen spím, protože neumím dávat na jevo náklonnost a neznám slovo vztah. Vyhovuje to mě i ostatním. Pro každého jsem jízlivej chlap, bez jakýkoliv emocí a nevadí mi, když si to o mě každý myslí. Každopádně, jestli jsem se tě včera dotknul, tak se omlouvám."

Alex: Dívám se na něj s otevřenou pusou a nevěřím svým uším. On se mi opravdu omluvil? Do očí se mi nahrnou slzy. Nic tak pěkného mi dlouho nikdo neřekl. ,,Děkuju, moc to pro mne znamená, to co jsi řekl."

Davis: ,,Pojď ke mně," řeknu a když přijdeš, tak tě obejmu. ,,Nebreč, trumpeto. Já se musím ještě k něčemu přiznat. Nevím co se to semnou děje, ale v té přítomnosti se chovám jinak, než k jiným. Ty mě nevědomky děláš citově lepším. Rovnou říkám, že nejsem nějak skvělá partie, ale chtěl bych tě vídat častěji. Nevím proč. Nevyznám se už v sobě. S každým se vyspím a dotyčný pak odejde. Ale s tebou je to jiné," dále mumlám a hladím ho po zádech.

Alex: Pousměju se ,,Mám to brát jako, že semnou cheš chodit?" zeptám se s nadějí v hlase. Nevím co, ale něco mě k něm táhne a já bych to moc rád zjistil.

Davis: ,,No něco na ten způsob. Odmítám chodit s tebou někde za ručičku," ušklíbnu se a loknu si čaje.

Alex: Posmutním. Takže nechce, aby nás spolu vyděli. Mrzí mě to. Doufal jsem, že on bude jiný a nebude se za mě stydět.

Davis: ,,Tím jsem nechtěl říci, že se k tobě nebudu hlásit. Jen nečekej žádné sladké řečičky a podobně," uhádnu z jeho pohledu, že zrovna na tohle myslí.

Alex: Obejmu ho kolem krku a políbím ho. Mám velkou radost.

Davis: ,,Tak teď vstávat, jedeme pro tvoje auto."

Alex: Vesele jdu s ním.

Davis: V autě mu dám svoji vizitku s telefoním číslem. ,,Nezahodit," řeknu žertem.

Alex: ,,Davisi ty jsi mi lhal," řeknu naoko zděšeně. ,,Tvrdil jsi, že vlastníš továrnu na kondomi. Takové zklamání asi nepřežiju."

Davis: Vyprsknu smíchy a začnu se smát. ,,To se omlouvám, že jsem tě zklamal. Klidně si ji můžu postavit."

Alex: ,,Opravdu? To by bylo skvělé," řeknu vesele.

Davis: ,,To určitě. Konečně bych začal vyrábět kondomy pro malé velikosti, aby si ty a další neměli strach, že z vás spadnou," směju se jeho uraženému pohledu.

Alex: ,,Teď jsem se urazil a půjdu si postěžovat tatínkům."

Davisi: ,,Klidně můžeš, já ti nebráním. Tak vystupovat, teď už to zvládneš sám ne?

Alex: ,,Jasně," políbím ho a jdu ke svému autu. Naposledy se na něj podívám, zamávám mu a jedu domů.

Davis: Já se rozjedu do města, jelikož mám na dnešek domluvené schůzky s odběrateli.

Alec: Dojedu domů a jsem pod palbou otázek, kde jsem byl. Když řeknu, že u svého přítele, uklidní se a řeknou, ať ho brzo přivedu. Přikývnu, ale nejsem si jistý, jestli to Davis přijme. Zbytek dopoledne a část odpoledne cvičím na housle.

Davis: Ve 3 jsem už doma a u sklenky červeného přemýšlím co s načatým dnem. Vezmu mobil a naťukám zprávu. ,,Chybíš mi, co se dnes v 6 sejít?" odešlu a otevřu notebook s prací."

Alex: Zapípá mi zpráva a kouknu se na ni. Hned mám lepší náladu. ,,Taky mi chybíš, kde by ses chtěl setkat?"

Davis: Nevydržím to a rozepsanou zprávu vymažu. Rovnou mu zavolám. ,,Ahoj," pozdravím.

Alex: ,,Ahoj."

Davis: ,,Myslel jsem si, že bych mohl okouknout tvůj pokojíček," zasměji se zvrhle.

Alex: ,,Nevím, naši jsou doma a plánují na tebe křížový výslech," řeknu vesele.

Davis: ,,A sakra, tak to nic. Jsem si myslel, že bych tě mohl trochu pomačkat a trochu znemravnit tvoji dětskou postýlku."

Alex: ,,Snad se nebojíš sem dojít," zlobím ho a bavím se tím.

Davis: ,,A víš ty, že docela jo?" neochotně přiznám.

Alex: ,,Neboj naši nekoušou a já tu budu s tebou."

Davis: ,,Ty si normální vůbec? Neměl jsem sex 3 dny, chtěl jsem si trochu s tebou zašpásovat, ne vést dialog s tvými rodiči."

Alex: Naštvu se. ,,Tak si zavolej nějakou kurvu!" prsknu a položím to. Co jsem si myslel? Že když bude chvíli milý, tak mu na mě záleží? Je jako všichni, jde mu jen o jedno.

Davis: Nechápavě sleduju mobil, jak hlasitě pípá. Co mu sakra přelítlo přes nos? Nechám to být a jedu do města něco vyřídit.

Alex: Jsem naštvaný, co si myslí, že zavolá a já mu samou radostí nastavím zadek?! Mě je jedno, jak dlouho neměl sex. Jestli semnou chce chodit jen proto, tak to nemá budoucnost.

Davis: V 5 hodin zastavím u menšího rodinného domku. Kouknu se na sebe naposledy do zrcátka, vezmu věci a jdu ke dveřím. Zazvoním na zvonek a čekám. Po chvilce mi otevře hnědovlasí muž ve středních letech. ,,Přejete si?" ,,Dobrý den, chtěl bych mluvit s Vaším synem," odvětím a usměju se.

Otec: ,,A kdo jste?" zeptám se zvědavě a nedůvěřivě.

Davis: ,,Ach, odpusť te, jsem to nezdvořák. Jmenuji se Davis Dark, jsem přítel Vašeho syna," představím se a podám mu ruku. Stisk mi opětuje a usměje se.

Otec: ,,Rád Vás poznávám, pane Darku. Já jsem Tobias Greene. Pojďte prosím dále, Alexe Vám zavolám."

Davis: ,,Děkuji, to by ste byl laskav. Abych nezapomněl, toto je pro Vás a Vašeho přítele," poddám mu flašku toho nejlepšího vína, co se dá sehnat.

Otec: ,,Děkuji, prosím posaďte se, jdu zavolat Ala."

Davis: Ani ne za 2 minuty se do obýváku přihnalo torpédo v podobě Alexe.

Alex: ,,Co tu chceš? Jestli si myslíš, že s někým chodit znamená jenom sex, tak se pleteš!" zasyčím naštvaně. To že jsem kvůli němu zase brečel, vědět nemusí.

Davis: ,,Nekřič prosím. Tohle je pro tebe," uklidním ho a vytáhnu z tašky plyšového tygříka.

Alex: ,,Ten je roztomilý," rozplývám se nad plyšákem.

Davis: ,,Věděl jsem, že se ti bude líbit," dmul jsem se pýchou. ,,Odměnu dostanu?"

Alex: Políbím ho. ,,Takovou jsi chtěl odměnu?" usměju se.

Davis: ,,Lepší si neumím představit," zalžu a vstanu. ,,Tak se jdi nachystat, musíme už vyrazit."

Alex: ,,My někam jedeme, že o ničem nevím?" divím se.

Davis: ,,Samozřejmě. Koupil jsem lístky do kina, a potom zamluvil stůl u Bobule. No co koukáš, tomu se říká romantika, to neznáš co?"

Alex: ,, Znám, jen bych to do tebe neřekl," tímhle mě opravdu překvapil. ,,Hned budu zpátky, dej mi minutku," běžím se upravit k sobě do pokoje.

Davis: Z minutky se nakonec stalo minutek 10. ,,Proboha co ti tak dlouho trvalo?" zeptám se otráveně.

Alex: Nevšimnu si jeho nálady, i když jsem asi měl ,,Promiň, netušil jsem, že to bude trvat tak dlouho," na usmíření ho políbím.

Davis: ,,Hmmm," zamumlám mu do rtů a nechám se opájet jejich chutí. Tak teď už tuplem přijdeme pozdě. Šlápnul jsem na pedál a díky bohu jsme to stihli.

Alex: ,,Co je to vlastně za film?" zeptám se zvědavě možná jsem se měl zeptat dřív.

Davis: ,,Uvidíš," odpovím záhadně. Ještě stihnu koupit popcorn a kolu a míříme do sálu.

Alex: Sedneme si dozadu, odkud máme nejlepší výhled. Hrozně se těším, tenhle film jsem ještě neviděl.

Davis: Polovina filmu už je pryč a já se z plných sil snažím neusnout. Zato Alex je přímo v předklonu a hltá děj.

Alex: Celý film pozorně sleduju. Jakmile skončí, jedeme se s Davisem najíst.

Davis: ,,Tak jak se ti líbil film?" zeptám se, když čekáme na naše objednaná jídla.

Alex: Nadšeně se pustím do popisování toho co se mi líbilo.

Davis: Se zájmem poslouchám jeho vyprávění, ale vůbec nemám páru, o čem to mluví. Po hlavním chodu si dáme ještě dezert. Já čokoládový dortík a Alex jahodový.

Alex: Užívám si večer. Moc se mi líbí, jak je to romantické, i když Davis si na romantiku nepotrpí.

Davis: Pohladím ho po ruce a mávnu na číšnici, že budu platit. Okatě při platbě semnou flirtovala a nezapomněla mi ukázat svůj bohatě naplněný dekolt.

Alex: Zamračím se na ni, vůbec se mi nelíbí, jak se dívá na Davise.

Davis: Usměji se na ní a nápadně s penězi ji podám moji vizitku. Je pravda, že o ní nestojím, jen chci trochu pozlobit kolouška, co se teď snaží číšnici zabít pohledem.

Alex: Demonstrativně se zvednu, posadím se Davisovi na klín a políbím ho. Potom se na servírku podívám pohledem "on je můj nesahat."

Davis: Vykulená servírka začala koktat něco o buzerantech a odkráčela pryč. Já se začal smát.

Alex: ,,Jsi můj přítel, nikdo na tebe nebude dělat oči," přitisknu se víc k němu.

Davis: Zakoulel jsem na něj oči a zvedl jsem se. ,,Tak pojď ty můj tygře," se smíchem jsem odvětil a vzal ho za ruku. Došli jsme až k autu. Odvezl jsem ho před dům a rozloučil jsem se cudným polibkem. ,,Dobrou noc," zašeptal jsem.

Alex: Rozloučím se s ním a jdu k sobě do pokoje. Celou dobu se usmívám.

Davis: Dojedu domů, osprchuju se a lehnu si do postele. Naťukám esemesku s přáním krásných snů a usnu.

Alex: Kouknu se na zprávu, co mi došla. Odpovím na ni a jdu spinkat.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akyra Akyra | 8. prosince 2011 v 20:25 | Reagovat

to je nádhera moc a moc se mi to llíbí děkuji :)

2 barbor barbor | 9. prosince 2011 v 14:27 | Reagovat

zbožňujem passion. je to skvelé. sú krásny pár. vždy sa teším na ďalšiu časť. ;)

3 Lafix Lafix | Web | 9. prosince 2011 v 16:20 | Reagovat

:) moc krásný dílek, už se těším na další :)

4 Kik Kik | Web | 9. prosince 2011 v 19:56 | Reagovat

Krásne milé ..a  super su tie hádky milujem hádky !! :D pokračovanie prosím ;)

5 sisi/ctenar sisi/ctenar | 9. prosince 2011 v 21:32 | Reagovat

JÁ taký hlupák! *Konečně dlaší díl rozkvétajícího příběhu a musí mě naněj upozornit nekolik lidí. mám zavařený mozog!*
Je zajimávé co nám ještě z jejich vztahu odkryjí :!!!!

6 Gaby Gaby | Web | 9. prosince 2011 v 22:58 | Reagovat

Zajímavý děj :D a jeho spád :D na začátku jsem litovala Alexe, protože přímo nesnáším to posuzování, když neznáš...ale pak příjemně překvapil Davis, který se mu omluvil a takovou romantiku vymyslel :) Krása dámy :) další dílek prosím :D

7 Lenushka Lenushka | 10. prosince 2011 v 1:19 | Reagovat

[6]: Pche, prej romantika. Co to je za slovo Gáby?? Přelož mi ho :D

Jinak všem ostatním děkujeme za komentíky. Moc Potěšily.

8 Shane Shane | 11. prosince 2011 v 12:02 | Reagovat

Vypadá to moc dobře, jde vidět že se Davis snaží XD

9 sisi/ctenar sisi/ctenar | 12. prosince 2011 v 17:25 | Reagovat

[7]: Lení _:D ty sadisťačko ! :D xDDDD

10 keishatko keishatko | Web | 7. května 2012 v 14:48 | Reagovat

to bola teda zmena..ako dlho mu to vydrží?? :-D

11 Frux Frux | Web | 4. června 2012 v 21:12 | Reagovat

cituji:
Davis: ,,Nekřič prosím. Tohle je pro tebe," uklidním ho a vytáhnu z tašky plyšového tygříka.

Alex: ,,Ten je roztomilý," rozplývám se nad plyšákem.
// Tak tady u této části jsem doslova vybuchla smíchy :-D nevím proč. Představila jsem si jak Alex prská, najednou uvidí tygříka a rozšíří se mu oči..no konec :-D Krásná kapitola a jsem ráda, že se Davis snaží být hodný a romantický.. ťuťůů :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama