1. kapitola - Setkání v klubu

25. listopadu 2011 v 16:17 | Maya a Lenushka |  Passion (dokončeno)
Tak je tu první díl naší povídky s Lenushkou doufám, že se vám bude líbit. Kapitoly budou vycházet jednou týdně a to v pátek.
varování: +18
Beta: Lenushka a Yoku

Alex: Zastavím se před jedním z nejlepších klubů ve městě, Passion. Je před ním fronta. Tu ale ignoruju a bez problémů projdu kolem ochranky dovnitř. Hned mě do nosu uhodí silná kořeněná vůně. Dojdu na své oblíbené místo, odkud mám skvělý výhled na dění okolo, ale přitom já mám dostatek soukromí.

Davis: Dneska mám obzvlášť výbornou náladu. Po odpoledním skvělém obchodu s panem Blackem, se den stal nádherným. Kamarád mě překecal, abychom dnes jeli do klubu Passion. Opravdu výmluvný název. Jednou už jsem tam byl. Prvotřídní zboží a chlastu kolik se jen do tebe vejde. Zastavím s Patrikem před vchodem a klíčky hodím klukovi v červené uniformě, aby mi mého miláčka zaparkoval. Jako nejbohatší a nejznámější osoba v tomto městě mám VIP vstup, to zahrnuje nejlepší místa, kde je nejlépe vidět.

Alex: Potom co vypiju drink, zazní jedna z mých oblíbených písniček, (http://www.youtube.com/watch?v=Kh2FRFhS7QY) a tak okamžitě zamířím na parket a začnu se hýbat do rytmu. Přitom se párkrát natisknu na pár kluků a začnu s nimi flirtovat.

Davis: Sedím s Patrikem na sedačce a před námi přistanou naše objednávky. Číšnice se s úsměvem zeptá, jestli nechceme ještě něco. ,,Ne díky," odpovím a napiju se. Na Patrika se nalepí nějaká blonďatá slepice a začne se s ním cucat. Sice má pěkný kozy, postavička taky ujde, ale jinak bych si o ní neotřel ani… no kolo. Já se mezitím okatě rozhlížím po parketu na vlnící se postavy. Mé oči najednou spatří toho nejvíc sexy ukeho, co jsem kdy viděl.

Alex: Nakonec písnička skončí a jdu na své místo. Sáhnu do kapsy a vyndám tři papírky s čísly se slovy, ať se ozvu. Zasměju se tomu a mávnu na číšníka, že chci další drink. Samozřejmě je nealko. Nějak se mi nepovedlo sehnat odvoz, ale nevadí, stejně mě už ten chlap nudil. Budu se muset podívat po někom jiném, ale to počká. Dnes se chci bavit.

Davis: Zanechám svého zaměstnaného kamaráda s tou přísavkou a sám jdu dolů k baru. Všimnu si, že černovlásek odešel z parketu. Zavolám si číšníka a řeknu mu, aby jemu poslal to samé, co piju já - Sex on the beach. Vypadá jako anděl, ale postoj a pohled má jako ďáblík. Sám Lucifer by mu ho mohl závidět. Když drink dorazí na místo určení, mrknu na něj a pozvednu svůj.

Alex: Když mi číšník donese drink s tím, že to je pozornost, kouknu se od koho je. "To je kus," pomyslím si a usměju se na něj. Naoko se napiju. Jsem tu autem a nehodlám přijít o řidičák, sotva jsem ho dostal.

Davis: Hned jak si ucucnul, mi došlo, že nemusí být plnoletý. *No co, mě se nic stát nemůže, mám podmáznutý i chlupatý* pomyslím si a sebejistě se usměju

Alex: Poťapkám místo vedle sebe a svůdně se na něj podívám. Už vím, s kým strávím dnešní noc a možná i ráno.

Davis: Když vidím, že mě vybízí, abych přišel k němu, pozvednu obočí. Jeho svůdný úsměv mě dostává do varu. Určitě si je vědom, že to nejsem já, kdo za někým chodí, ale proč jednou neudělat výjimku, že? Vstal jsem a s novým drinkem jsem přešel až k němu.

Alex: Usměju se, když za mnou dojde. ,,Díky za pití, ale budu muset odmítnout, jsem tu autem tak nemůžu alkohol," řeknu naoko nešťastně a zamrkám.

Davis: Trochu mě zaskočí. *No jo, já jsem tu taky autem* zamyslím se. Pak to přijde. ,,Klidně si to vypij, odvezu tě domů," usměju se na něj, jak nejlépe dovedu.

Alex: Nejsem tak naivní, abych si myslel, že tím domů myslí k němu. Chci dneska sex a tenhle se mi líbí. Doufám, že je dobrý v posteli ,,To budeš moc hodný. Jinak já jsem Alex a ty?"

Davis: Bože, jak ze sebe dělá neviňátko, to je tak rajcovní. Nejradši bych se na něj vrhnul hned a tady. ,,Docela mě udivuje, že mě neznáš. Já jsem Davis Dark," odpovím mu trochu zklamaně. O mně přece musí vědět každý!

Alex: Chvíli přemýšlím Dark, Dark. Kde jsem to jméno jen slyšel ,, Neděláš ty něco s auty?" zeptám se zvědavě.

Davis: Skrček jeden, semnou si hrát nebude. ,,S auty? Ne, jak tě to napadlo? Můj otec vlastní továrnu na výrobu kondomů," řeknu jen tak, jako kdybychom se bavili o počasí.

Alex: ,,Vážně?" nenechám se vyvést z míry. ,,Nemáš nějaký po ruce?" zeptám se a nahodím výraz "ošukej mě."

Davis: ,,Máš štěstí, jednu krabičku mám, ale musíš si jí najít sám," zašeptám vzrušeným hlasem a čekám, co udělá.

Alex: Obkročmo si na něj sednu a rukama mu zajedu do kapes. Když tam nic nenajdu, podívám se do kapes od saka. Když ani tam nic nenajdu kromě lubrikantu, zklamaně zasténám a podívám se na něj. ,,Kampak si ji schoval?" zavrtím se na něm a boule v jeho kalhotách se zvětší.

Davis: *Sakra, chce snad, abych se udělal do kalhot, jak nějaký zelenáč?! Jestli ano, tak ať se dál vrtí na mám rozkroku, semnou to nic nedělá* řvu ve své hlavě. ,,Dej mi ruku," přikážu, a když mi ji dá, strčím si ji do kalhot. Mám tam schovanou kapsičku.

Alex: Vytáhnu krabičku kondomů a usměju se na něj ,, S tímhle by se mělo něco dělat," pohladím ho přes kalhoty, slezu z jeho klínu pod stůl a dám se do rozepínání kalhot. Než se vzmůže na nějakou reakci. beru si jeho malého-velkého kamaráda do úst.

Davis: ,,Bože," zasténal jsem nahlas a ruku jsem strčil pod stůl, abych ho mohl chytit za hlavu a určovat tak tempo, které je na můj vkus příliš pomalé.

Alex: Kouřil jsem ho, jak nejlíp jsem uměl a i přes jeho nadprůměrnou velikost, jsem ho do pusinky dokázal vzít celého. Dráždil jsem ho zoubky i jazýčkem. Za chvíli jsem cítil, že už bude.

Davis: S hlasitým zavrčením jsem se mu udělal do té jeho talentované pusinky. Vylezl zpod stolu a sedl si na židli. Podíval jsem se mu ještě mírně zadýchaně do tváře a uviděl, že mu trochu mého ejakulátu zůstalo na tváři. ,,Pojď ke mně, něco tady máš," poťouchle jsem se usmál a začal ho olizovat.

Alex: Zavrněl jsem spokojeností. ,,Nepřesuneme se někam, kde budeme mít víc soukromí?" zašeptám vzrušeně a podívám se mu do očí.

Davis: ,,Měl jsem stejnou otázku. Tak jdeme." Nejdříve jsem šel k Patrikovi, abych mu oznámil, že dnes na mě nemusí čekat. Potom jsem Alexe zavedl do jedněch z pokojů pro hosty. ,,Spokojený?," zapředl jsem a začal si sundávat sako. To následovala kravata i košile. Chtěl jsem si rovnou sundat i kalhoty, ale to jsem měl zmařené.

Alex: Jakmile je jen v kalhotách, sám mu je pomůžu sundat. Jeho malý kamarád se zase probouzí k životu. Nemůžu se dočkat, až bude uvnitř mě. Potom ho nechám vlézt na postel a za rytmu hudby co sem doléhá z klubu, se začnu svlékat.

Davis: Nahý ležím na posteli a pozoruji, jak ze sebe pomalu, až mučivě sundává své oblečení. Chci mu pomoci, ale jakmile se hnu, zavrtí hlavou v odmítnutí. Když už je nahý, pomalu se blíží ke mně. To už nevydržím a stáhnu si ho na sebe. Naše rty se spojí ve vášnivém polibku.

Alex: Vášnivě se líbáme a já cítím, jak mě tlačí jeho jisté partie. Jakmile nám dojde dech, slezu z něho a postavím se na čtyři, přitom na něj vystrkuju svojí nedočkavou prdelku.

Davis: Když vidím, jak na mě vystrkuje ten jeho rozkošný zadeček, už se nechci držet zpátky. Zubama roztrhnu kondom a navlíknu si ho na mého nedočkavce. Gelem ještě promažu sebe a jeho dírku a už mi nic nebrání se do něj vnořit.

Alex: Po zběžné přípravě ho do mě na jeden příraz strčí celého, prohnu se v zádech a zasténám slastí. Na nic nečeká a začne do mě rychle přirážet. Nesnažím se krotit a dávám mu nahlas najevo, jak moc se mi to líbí.

Davis: Vidím, jak se snaží alespoň ovládat, aby nahlas nekřičel, ale to já chci. Chci ho slyšet sténat, když si moje péro bere jeho sedinku. ,,Křič!" rozkázal jsem mu a on křičel. Ruku jsem protáhnul dopředu a chytnul ho za jeho štíhlý penis. Začal jsem ho drsně mnout v tempu mých přírazů.

Alex: Stačilo pár přírazů a oba jsme vyvrcholili. Než jsem se stihl vzpamatovat z doznívajícího orgasmu, cítil jsem, jak se uvnitř mě zase zvětšuje.

Davis: To se mi ještě nestalo, aby se mi postavil 3 krát během půl hodiny. Položím ho na záda a dám si jeho nohy na ramena. Začnu se v něm znova pohybovat. Netrvá dlouho a vyvrcholím. ,,Byl jsi skvělej," ohodnotím jeho výstup a jdu si do křesla zakouřit.

Alex: Rychle se obléknu a začnu se zvedat ,, Taky jsi byl dobrý, ale já momentálně nikoho nehledám," jen to dořeknu, zmizím ze dveří.

Davis: Udiveně za ním hledím. Nevím, kde vzal, že já někoho hledám. Dokouřil jsem cigaretu a šel se také obléct. Došel jsem k baru a dal si ještě jeden drink. Po číšnici jsem hodil svůdný úsměv a zeptal se na Alexe. Díky její prořízlé puse jsem se dozvěděl, že je tady častým hostem, a dozvěděl jsem se, kdy sem chodí. Poděkoval jsem ji a odešel pryč.

Alex: Jedu domů, dám si sprchu a usnu se vzpomínkou na jeden z nejlepších sexů, co jsem zažil.

Davis: Po horké koupeli jsem si lehnul nahý do postele a přikryl jsem se lehkou dekou. Pořád se mi v hlavě vracely vzpomínky na jeho krásné tělo. Dlouho jsem nemohl usnout, ale nakonec se mi to podařilo.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lenushka Lenushka | 25. listopadu 2011 v 16:24 | Reagovat

Tak jen se chci omluvit za chyby, které jsem zapomněla opravit Yoku díky, si skvělá. Skvělé počtení. A pokud tu nebude alespoň 5 komentářů, tak si mě nepřejte!! :D

2 barbor barbor | 25. listopadu 2011 v 16:39 | Reagovat

obaja sú teda riadny týpkovia. no neviem, kto bude robiť väčšie problémy. :) úplne skvelý začiatok. nech vám to ide takto aj ďalej

3 Lafix Lafix | Web | 25. listopadu 2011 v 16:39 | Reagovat

bože holky, já to snad do pátku ani nevydržím :), moc krásná kapitolka, už se vážně těším na další :)

4 Kik Kik | Web | 25. listopadu 2011 v 16:59 | Reagovat

Veľmi sa teším na pokračovanie Ten Alex sa mi páči :D Jak mu pekne, krásne ušiel :D

5 Evia Evia | Web | 25. listopadu 2011 v 20:43 | Reagovat

Dobreeee :) ..."malého-velkého kamaráda..." xD na tom som sa pobavila. Alex je teda takýto prelietavý? No dúfam, že ho Davis skrotí :P teším sa na pokračovanie

6 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 25. listopadu 2011 v 20:53 | Reagovat

masakr!!!!!!!!!! pokráčko vo nejdříve !!!!!!!!!!!! XD nemohu se dočkat ! perfektně jste to stvořily ! palce i prsty a všechny mé ruce jsou jasn+ pro !!!!!! i mé stojící vlasy :D

7 Lenushka Lenushka | 25. listopadu 2011 v 21:57 | Reagovat

[5]: Evíku, to si piš, že ho Davis zkotí:D Tohle si dovolovat nebude:D

8 Lenushka Lenushka | 25. listopadu 2011 v 21:59 | Reagovat

[6]: Sis, opatrně ano?:D

Jinak všem děkujeme za komentáře.

9 Gaby Gaby | Web | 26. listopadu 2011 v 10:53 | Reagovat

Heh?? :D no to je mazééc :D já chci pokračování!! :D prostě je to úplně moc! :D

10 keishatko keishatko | Web | 7. května 2012 v 14:21 | Reagovat

páni, tak tomu vravím, že nato hneď hupsli :D :D

11 Frux Frux | Web | 4. června 2012 v 18:27 | Reagovat

Drsnéé :-D Pěkně nám to začíná. Jsem ráda, že se na Alexe zeptal. Asi ho bude hodně zajímat. Muhehe :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama